Gdy zginie ostatnia pszczoła, ludzkości pozostaną tylko cztery lata życia.

Albert Einstein

Nasze działania / Tu żyję, to znam, tu działam


Równać Szanse w Konarzycach

 

 

 

Projekt finansowany przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Równać Szanse w Konarzycach

Tu żyję, to znam, tu działam czyli mieszkańcy gmin Łomża, Piątnica, Śniadowo, Miastkowo i Wizna wspólnie tworzą książkę o swoim środowisku

 

 

Aktualności z realizacji projektu:

O projekcie Plenery artystyczne (sierpień-wrzesień 2019) - ZAPROSZENIE Plenery artystyczne (sierpień-wrzesień 2019) - RELACJA
Miniwernisaże (listopad 2019)- ZAPROSZENIE Miniwernisaże (listopad 2019) i prezentacja książki - RELACJA

O projekcie

Młody człowieku z jednej z wspomnianych gmin (Łomża, Piątnica, Śniadowo, Miastkowo i Wizna)!

Jeśli masz chwilę czasu i trochę ochoty, by pobawić się słowem i obrazem, mamy dla Ciebie propozycję. Ruszamy z krótkimi darmowymi warsztatami dziennikarsko-fotograficzno-plastycznymi (5 spotkań po 90 min.), w czasie których będziesz mógł zainspirować się do twórczych działań i zostać autorem tekstu, zdjęcia lub pracy plastycznej. Wszystkie prace będą udostępnione publicznie, aby sami mieszkańcy wybrali te, ktore sa ich zdaniem najlepsze. Docenione pomysły będą nagrodzone, a do tego będą wykorzystane w książce promującej gminy Łomża, Piątnica, Śniadowo, Miastkowo i Wizna – książce, która jeszcze w tym roku trafi do rąk Twoich i Twoich najbliższych!

Warsztaty choć trochę przybliżą Ci proponowaną tematykę i będziesz mógł poznać wydawcę, a jeśli masz własne prace i pomysły… może zabłyśniesz w przyszłości jako autor?

Zainteresowany? Jeśli tak, zapraszamy na spotkanie organizacyjne w Twojej gminie. Poniżej podajemy terminy spotkań organizacyjnych:

Projekt skierowany jest do osób między 18 a 35 rokiem życia zamieszkałych na terenie jednej z gmin: Łomża, Piątnica, Śniadowo, Miastkowo i Wizna. Ale jeśli nie mieścisz się w podanych ramach wiekowych a chciałbyś uczestniczyć w promocji swojej Gminy - również zapraszamy na spotkanie. Na warsztaty możemy przyjąć 30 osób z owych pięciu gmin (decyduje kolejność zgłoszeń), niemniej pomysły, zdjęcia, teksty, czy prace, które trafią do naszej książki, mogą pochodzić od dowolnego mieszkańca, nawet tego, który nie uczestniczy w warsztatach.

Jeśli pomysł Ci się podoba, ale nie możesz w tym czasie przyjść, zapraszamy do kontaktu z: Dorotą Flaga, tel. 602288908, e-mial: fundacja@ekoster.org.

Stwórzmy razem ksiażkę!

Konarzyce, 7.05.2019 r.

WARTO ZOBACZYĆ


Pszczoły

Angielski dla początkujących