Gdy zginie ostatnia pszczoła, ludzkości pozostaną tylko cztery lata życia.

Albert Einstein

Nasze działania / Tu żyję, to znam, tu działam / Plenery artystyczne (sierpień-wrzesień 2019) - ZAPROSZENIE


Równać Szanse w Konarzycach

 

 

 

Projekt finansowany przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Równać Szanse w Konarzycach

Tu żyję, to znam, tu działam czyli mieszkańcy gmin Łomża, Piątnica, Śniadowo, Miastkowo i Wizna wspólnie tworzą książkę o swoim środowisku

 

Plenery artystyczne - ZAPROSZENIE

Chcesz malować razem z nami? Wziąć pędzel, farby, mieszać kolory na palecie i na płótnie? Lub spróbować swoich sił pastelami, ołówkiem czy akwarelkami?

A może chciałbyś, ale się boisz bo nigdy nie malowałeś...?

Jeśli choć raz odpowiesz "TAK", nasza propozycja jest dla Ciebie!

Zapraszamy chętnych do udziału w plenerach artystycznych dla gmin Łomża, Piątnica, Śniadowo, Miastkowo i Wizna!

Stworzone prace, za zgodą autorów, będą wykorzystane w książce promującej gminy Łomża, Piątnica, Śniadowo, Miastkowo i Wizna – książce, która jeszcze w tym roku trafi do rąk Twoich i Twoich najbliższych!

Poniżej podajemy terminy plenerów artystycznych:

Projekt skierowany jest do osób zamieszkałych na terenie jednej z gmin: Łomża, Piątnica, Śniadowo, Miastkowo i Wizna, osób między 18 a 35 rokiem życia, kobiet (szczególnie przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych), osób powyżej 50 r.ż. Ale jeśli nie mieścisz się w podanych ramach wiekowych, a chciałbyś uczestniczyć w promocji swojej Gminy - również zapraszamy. Na plenery możemy przyjąć 30 osób z owych pięciu gmin (decyduje kolejność zgłoszeń), niemniej pomysły, zdjęcia, teksty, czy prace, które trafią do naszej książki, mogą pochodzić od dowolnego mieszkańca, nawet tego, który nie uczestniczy w warsztatach.

Więcej informacji u: Doroty Flaga, tel. 602288908, e-mail: fundacja@ekoster.org.

Konarzyce, 16.08.2019 r. z późniejszymi aktualizacjami terminów plenerów

WARTO ZOBACZYĆ


Pszczoły

Angielski dla początkujących