Gdy zginie ostatnia pszczoła, ludzkości pozostaną tylko cztery lata życia.

Albert Einstein

Nasze działania / Wychowywanie


Wychowywanie

Na tych wirtualnych stronicach zamierzamy umieszczać różne informacje dotyczące bardzo szerokiego zagadnienia jakim jest wychowywanie. Niemniej nie chcemy powielać licznych stron o charakterze typowo wychowawczym, a raczej zamierzamy skupić się na poleceniu ogólnie dostępnych artykułów, które wydadzą się nam ciekawe i godne uwagi, czy książek, nad którymi warto się choć na chwilę zatrzymać.

Współcześni rodzice często mają tyle obowiązków, że nie są w stanie poświęcać czasu na przeszukiwanie zasobów internetu czy bibliotek. Ale czasem by się to przydało - by poznać zagrożenia czyhające na młode pokolenie - zagrożenia, o jakich jeszcze 30 lat temu nikt by nie pomyślał! Świat pędzi niezwykle szybko... ale wychować dzieci się tak szybko nie da. Więc rodzice - STOP, zatrzymajcie się na chwilę i zastanówcie dokąd zmierzają Wasze dzieci i Wy wraz z nimi.

Na tych stronach chcemy dzielić się naszym doświadczeniem - jako rodziców, pedagogów. Mamy nadzieję, że umieszczane przez nas treści będą dla Państwa ciekawe i godne zainteresowania.

WARTO ZOBACZYĆ


Pszczoły

Angielski dla początkujących