Gdy zginie ostatnia pszczoła, ludzkości pozostaną tylko cztery lata życia.

Albert Einstein

Aktualności / Równać szanse w Konarzycach / Książka młodych z Konarzyc


Drużyna Książki

Książka młodych z Konarzyc - JUŻ JEST!

Wiele godzin pracy, zrobionych zdjęć, przygotowanych tekstów, pracy nad layoutem... i w końcu jest! "Książka młodych z Konarzyc" to unikatowa książka opisująca miejsca i ludzi w naszej miejscowości widziane oczami młodych.

Oficjalna prezentacja książki odbyła się 28 września 2019 r. w Bibliotece Publicznej w Konarzycach. Zaproszeni goście wysłuchali kilku słów o pracy związanej z powstaniem książki, a także o całym projekcie "Równać szanse", w ramach którego doszło do opracowania i wydrukowania książki.

Trema niejednokrotnie odebrała mowę młodym autorom, ale wzajemne wsparcie młodzieży sprawiło, że całe wystąpienie, choć krótkie, pozostawiło w odbiorcach pozytywne wrażenie. Na koniec wszyscy mogli poczęstować się słodkościami i wypić kawę/herbatę.

Młodzi artyści przyznali się, że praca związana z tworzeniem książki nie jest tak łatwa i prosta jak im się początkowo wydawało. I choć za pióro raczej niewielu z nich sięgnie, to nie zdziwicie się, gdy zobaczycie młodych utrwalających najbliższa okolicę z aparatem fotograficznym w dłoniach. W przyszłości młodzi dalej chcieliby realizować projekty w ramach programu "Równać szanse".

Konarzyce, 30.10.2019 r.

Zaproszenie na prezentacje książki Ach te błędy Młodzi autorzy Młodzi autorzy wraz z gośćmi O młodych - zdjęcia z książki O młodych - zdjęcia z książki Słodki poczęstunek

WARTO ZOBACZYĆ


Pszczoły

Angielski dla początkujących